ASMD1206-100
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
ASMD1206-100
JLCPCB Part #
C135340
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.8A 1.9mm 100A 1A 270mΩ 3.6mm 300ms 50mΩ 600mW 6V 1206 Resettable Fuses ROHS