ASMD0805-100
MFR.Part #
ASMD0805-100
JLCPCB Part #
C135331
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5mm 1.95A 100A 1A 2.3mm 230mΩ 300ms 40mΩ 600mW 6V 0805 Resettable Fuses ROHS