A250-1200
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
A250-1200
JLCPCB Part #
C135446
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A 10A 15s 170mΩ 2.4A 250V 4.2W 420mΩ 5.1mm 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS