DK5V100R20M
Extended
Manufacturer
Shenzhen DongKe Semicon
MFR.Part #
DK5V100R20M
JLCPCB Part #
C557574
Package
SM-10
Description
-25℃~+120℃ 100V 150kHz 200ns 20mΩ 500ns 50ns Built-in DCM、CCM、QR Flyback SM-10 Synchronous Rectifier Controllers ROHS