TNM2K30K-BX
MFR.Part #
TNM2K30K-BX
JLCPCB Part #
C5364046
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 300mA 30V 350mW 42pF 750mΩ@4.5V 8pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS