PTVSHC3N12VU
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PTVSHC3N12VU
JLCPCB Part #
C110755
Package
DFN2x2-3L
Description
1 12V 14.5V 1nF 1uA 200A@8/20us 30V 5kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS