PSBDA40V3
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PSBDA40V3
JLCPCB Part #
C918804
Package
SMA
Description
3A 40V 500uA@40V 550mV@3A Independent SMA Schottky Diodes ROHS