MCX480D5
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
MCX480D5
JLCPCB Part #
C2617089
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 48V~660V 5A Yes SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS