LSE240D12R
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
LSE240D12R
JLCPCB Part #
C6980857
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 12A 24V~280V Yes SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS