HCS80R380S-FM_GREEN
Extended
Manufacturer
SemiHow
MFR.Part #
HCS80R380S-FM_GREEN
JLCPCB Part #
C3008614
Package
TO-220FS
Description
-55℃~+150℃ 1.25nF 13A 29nC@10V 3.4pF 32W 380mΩ@10V 4V 800V N-Channel TO-220FS MOSFETs ROHS