MC-306 32.7680K-E0: ROHS
MFR.Part #
MC-306 32.7680K-E0: ROHS
JLCPCB Part #
C1986759
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 6pF ±100ppm MC-306 Crystals ROHS