MA-506 38.0000M-C0:ROHS
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-506 38.0000M-C0:ROHS
JLCPCB Part #
C5794589
Package
MA-506
Description
-20℃~+70℃ 18pF 38MHz 80Ω ±30ppm ±50ppm MA-506 Crystals ROHS