MA-505 33.0000M-C0:ROHS
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-505 33.0000M-C0:ROHS
JLCPCB Part #
C6586681
Package
MA-505
Description
-20℃~+70℃ 100Ω 18pF 33MHz ±30ppm ±50ppm MA-505 Crystals ROHS