EH20-1.2-02-3M3
Extended
Manufacturer
Schaffner
MFR.Part #
EH20-1.2-02-3M3
Description
-25℃~+100℃ 1.2A 127mΩ 2 250V 2kV、3kV 3.3mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS