SWP065R68E7T
MFR.Part #
SWP065R68E7T
JLCPCB Part #
C5151900
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 166.7W 220pF 2V 3.502nF 6.3mΩ@10V 68V 75nC TO-220 MOSFETs ROHS