SWH045R02VT
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWH045R02VT
JLCPCB Part #
C5151862
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 20A 20V 3.3mΩ@10V 3.48nF 30.5W 450mV 509pF 50nC@4.5V DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS