SWD085R68E7T
MFR.Part #
SWD085R68E7T
JLCPCB Part #
C5151857
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.2mΩ@10V 129pF 2.145nF 2V 47nC@10V 68V 70A 92.6W TO-252 MOSFETs ROHS