SWD065R68E7T
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWD065R68E7T
JLCPCB Part #
C5151851
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 123.8W 220pF 3.502nF 4V 6.3mΩ@10V 68V 75nC@10V 90A TO-252 MOSFETs ROHS