SWB056R68E7T
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWB056R68E7T
JLCPCB Part #
C5151833
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 107nC@10V 120A 266W 2V 317pF 5.676nF 5.8mΩ@10V 68V TO-263 MOSFETs ROHS