SW13N65K2
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SW13N65K2
JLCPCB Part #
C381545
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.092nF 1.2pF 13A 28nC@10V 290mΩ@10V 33.8W 4V 51pF 650V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS