TMS-127-01-G-D
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
TMS-127-01-G-D
JLCPCB Part #
C7401371
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 2 2.54mm 54P 5A Black Gold Phosphor bronze Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS