SFM-127-02-L-D
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
SFM-127-02-L-D
JLCPCB Part #
C7358311
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 250V 3.2A 4.7mm 54P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS