SFML-127-T2-S-D-A-P-TR
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
SFML-127-T2-S-D-A-P-TR
JLCPCB Part #
C6216741
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 250V 3.2A 4.7mm 54P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS