SFMC-127-T2-L-D
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
SFMC-127-T2-L-D
JLCPCB Part #
C7358185
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 2.9A 4.7mm 54P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS