QMS-026-09.75-SL-D-A
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
QMS-026-09.75-SL-D-A
JLCPCB Part #
C3640638
Package
SMD,P=0.64mm
Description
-55℃~+125℃ 0.64mm 2 2.6A 300V 52P Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS