MMS-125-02-L-DV-A-39
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
MMS-125-02-L-DV-A-39
JLCPCB Part #
C6595286
Package
SMD,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 2 2mm 2mm 3.9A 4.5mm 50P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=2mm Female Headers ROHS