FTR-127-02-S-D
Extended
Manufacturer
Samtec
MFR.Part #
FTR-127-02-S-D
JLCPCB Part #
C6253680
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 2 2.54mm 3.1A 54P Black Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS