CLP-127-02-L-D
MFR.Part #
CLP-127-02-L-D
JLCPCB Part #
C5597520
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 2.29mm 3.3A 54P Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS