CLP-127-02-G-D-BE-A
MFR.Part #
CLP-127-02-G-D-BE-A
JLCPCB Part #
C6534297
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.27mm 1.27mm 2 2.14mm 3.3A 54P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS