SM4532-3R3MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM4532-3R3MT
JLCPCB Part #
C33963
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.44A 2.48A 3.3uH 86.2mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS