RT0816P-102-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RT0816P-102-M
JLCPCB Part #
C4098760
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±20% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS