RR0816Q-52R3-D-70R
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816Q-52R3-D-70R
JLCPCB Part #
C4037216
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 52.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS