RR0816P-7320-D-84A
MFR.Part #
RR0816P-7320-D-84A
JLCPCB Part #
C2100522
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 732Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS