RR0816P-623-D
MFR.Part #
RR0816P-623-D
JLCPCB Part #
C2074014
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 62kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS