RR0816P-4532-D-64C
MFR.Part #
RR0816P-4532-D-64C
JLCPCB Part #
C2100339
Description
-55℃~+125℃ 45.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS