RR0306R-100-F
MFR.Part #
RR0306R-100-F
JLCPCB Part #
C2121234
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 15V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS