RM3216B-103/303-PBWW10
MFR.Part #
RM3216B-103/303-PBWW10
JLCPCB Part #
C5853974
Package
1206
Description
10kΩ、30kΩ 2 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS