RM2012B-103/103-NWXL10
MFR.Part #
RM2012B-103/103-NWXL10
JLCPCB Part #
C1739813
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
10kΩ 2 4 50mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS