RM2012B-102/302-NWWP10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RM2012B-102/302-NWWP10
JLCPCB Part #
C1739818
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
1kΩ、3kΩ 2 4 50mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS