RL3264R-R068-F
MFR.Part #
RL3264R-R068-F
JLCPCB Part #
C2090184
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 68mΩ Thin Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS