RL1632S-R047-F
MFR.Part #
RL1632S-R047-F
JLCPCB Part #
C2079010
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 47mΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS