RL1632R-R560-F
MFR.Part #
RL1632R-R560-F
JLCPCB Part #
C7051011
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 500mW 560mΩ Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS