RL1632R-R220-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1632R-R220-F
JLCPCB Part #
C3965834
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 220mΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS