RL0816S-6R8-F
MFR.Part #
RL0816S-6R8-F
JLCPCB Part #
C4017473
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mW 6.8Ω Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS