RL0816S-120-F
MFR.Part #
RL0816S-120-F
JLCPCB Part #
C4082721
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 12Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS