RL0510S-6R8-F
MFR.Part #
RL0510S-6R8-F
JLCPCB Part #
C3918694
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 167mW 6.8Ω Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS