RGV3216P-3004-B-T1
MFR.Part #
RGV3216P-3004-B-T1
JLCPCB Part #
C4111254
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS