RGT2012P-9760-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-9760-B-T5
JLCPCB Part #
C2147854
Description
-55℃~+175℃ 100mW 150V 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS