RGT2012P-2210-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-2210-B-T5
JLCPCB Part #
C2148957
Description
-55℃~+175℃ 100mW 150V 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS