RG3216V-7151-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-7151-W-T1
JLCPCB Part #
C4227016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS